• Karneval :)

• 16. 2. 2023
        • 3.február 2023 sa navždy zapíše do histórie našej ZUŠ ako prvý zuškársky KARNEVAL . Dnešné popoludnie bolo plné zábavy, tanca, smiechu ,súťaží a dobrôt ,ktoré pre žiakov pripravili šikovné ruky našich učiteliek Nálada bola fantastická a celý tento krásny čas bol iba náš Zuškári sa odprezentovali v originálnych maskách a veru, bolo čo obdivovať. Okrem toho, že sme sa všetci poriadne vytancovali, tak sa decká, mladšie ,aj staršie dosýta vyskákali na skákacích hradoch, ktoré im ako prekvapenie pripravil pán učiteľ Daniel Hic. Parádnu atmosféru dotvoril aj náš DJ Fabián Želizňák spolu s úžasnými animátorkami Terezkou Bujdošovou, Simonou Lukáčovou a Annou Máriou Šafrankovou, ktoré nás naučili tancovať originálny tanec a pomohli pri všetkých súťažiach. Ďakujeme aj naším ďalším žiačkam Timee Martičkovej a Nele Ivančovej, ktoré nás tiež naučili jeden skvelý tanec. Veľké poďakovanie patrí aj mestu Stropkov a pánovi Tiborovi Kubičkovi , vedúcemu OŠaK za to, že nám bez váhania a s radosťou poskytli priestory spoločenskej sály Kultúrneho strediska , kde sme sa zabávali. V neposlednom rade ďakujem všetkým učiteľom, učiteľkám a asistentkám za pomoc pri organizácii nášho KARNEVALU. Už teraz sa tešíme na druhý ročník .