• Vystúpenie v Novom Domove

• 20. 10. 2022
        • Dnešný deň bol výnimočný nie len pre nás, ale aj pre seniorov z Nového Domova v Stropkove. Pocity šťastia striedali pocity vďaky. Práve im patrí poďakovanie za všetko, čo urobili pre svoje deti a pre svojich najbližších. Naši zuškári ich potešili hudbou, spevom ,milým slovom a úsmevom. Sme úprimne vďační za to, že sme svojou troškou potešili ich srdcia .

„Najsilnejším prostriedkom proti starnutiu je láska.“

John Stuart Mill

• Poplatky - školné a fond Rodičovského združenia

• 7. 10. 2022
        • Školné IBAN: SK 55 0200 0000 0016 6209 4151

Hudobný odbor : 31,50 eur za I.polrok

Tanečný, výtvarný a literárno-dramatický odbor: 24 eur za I.polrok

-poznámka: ak žiak navštevuje viac ako dva odbory, školné platí iba za dva odbory, tretí ma zdarma.

-predškoláci platia školné iba raz

Rodičovské združenie Harmónia IBAN: SK51 0900 0000 0050 3520 0312

Poplatok je 10 eur za I. polrok

-poznámka: ak žiak nevštevuje viac odborov,poplatok do fondu RZ platí iba raz

-ak študujú v ZUŠ viac ako dvaja súrodenci, tak za  tretieho , štvrtého.....súrodenca sa  poplatok neuhrádza.

• Keď si naši zuškári plnia sny....

• 6. 10. 2022
        • Terezka Bujdošová ,ktorá študuje spev v našej ZUŠ má to šťastie, že môže byť súčasťou detského operného štúdia opery Štátneho divadla v Košiciach. Po tom ako uspela v konkurze ju obsadili do Szymanowského opery Król Roger. Dnes absolvovala svoju prvú skúšku a prezradila mi, že sa jej na nej veľmi páčilo. Byť súčasťou profesionálneho divadla bolo jej snom a ten sa premenil na skutočnosť. Sme na ňu veľmi hrdí a prajeme jej veľa úspechov .Už teraz sa tešíme na premiéru. Terezka, nech ti to spieva.

• Naši najmenší umelci- výtvarníci

• 5. 10. 2022
        • Skutočný umelec sa nepredvádza - je.“

Josef Čapek  - český maliar a spisovateľ 1887 - 1945

Takto tvorili naši najmenší a najmilší umelci- výtvarníci. Sú veľmi kreatívni a snaživí .Sú to naši zuškári :)

• Nezabudni na svoju kolísku

• 3. 10. 2022
        • V prvý októbrový deň   organizovala obec Vislava v spolupráci so Zväzom  Rusínov a Ukrajincov koncert pod názvom Nezabudni na svoju kolísku.V bohatom kultúrnom programe sa predstavili M. Mačošková, H.Myvkanyč , ľudová hudba J. Krétu a naše žiačky Mariana Suváková, Katarína a Emília Baloďanské. Speváčky pod vedením pani učiteľky Ľudmily Jakubčovej zožali za svoje vystúpenie úctyhodný potlesk. Teší nás, že dievčatá nezabúdajú na ľudovú pieseň a ľudové tradície , ktoré v sebe nesú odkz našich starých mám a ktoré sú pre nás všetkých tak veľmi vzácne.